šarmas

šunų dresūros mokykla

Dresūra namuose


Labai dažnai žmonės dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali atvykti su savo augintiniu į dresūros aikštelę, tačiau nori turėti paklusnų keturkojį. Tokiu atveju dresuotojas gali atvykti į kliento namus ir pravesti užsiėmimų kursą, taip išsprendžiant šią problemą.

Šiuo atveju pradėti šuns mokymą galima jau po kelių savaičių nuo šuniuko ar šuns atsiradimo namuose, nes šuniukas ar šuo jau bus pakankamai gerai prisitaikęs prie naujųjų šeimininkų ir naujų namų aplinkos.

Kuo ankščiau pradedamas šuniuko mokymas, tuo greičiau jis įpranta paklusti savo šeimininkui, o kuo greičiau šeimininkas įgyja teisingus bendravimo su savo augintiniu įgūdžius, tuo greičiau randamas abipusis supratimas, kuris ir nulemia tolimesnį sėkmingą ir malonų bendravimą tarp žmogaus ir jo keturkojo augintinio.

Mūsų dresūros mokykloje mažyliai, kaip ir suaugę šunys, yra mokomi remiantis neprievartine metodika. Tai motyvacinė metodika, kada šuo yra giriamas ir skatinamas už teisingą elgesį jam labai rūpimu paskatinimu (maistu ar žaislu). Kadangi visiškai nenaudojama prievarta, tos mokymo pamokėlės tampa labai maloniu laisvalaikio praleidimu tiek šuniui, tiek jo šeimininkui.

Užsiėmimai namuose gali vykti du kartus per savaitę, ar kitokiu, patogiu klientui, dažnumu ir priklausomai nuo šuns amžiaus yra skirtingos trukmės. Užsiėmime dalyvauja tik šeimininkas su savo augintiniu ir dresuotojas. Tuo siekiama sukurti idealias mokymo sąlygas pradiniame etape, kad pašaliniai žmonės, šunys ir kiti aplinkos dirgikliai neblaškytų mokomo šuns dėmesio.

Užsiėmimo trukmė 45 min., kaina - 40 eu.

Jei susidomėjote ar iškilo klausimų - skambinkite tel.: +370 681 18664 Raimundas

Clicky